Island a vše o něm - informace pro cestovatele


OBLASTI ISLANDU:

+ Podrobnější informace o vybraných místech.
 

Kontakt:


 

 


Zájezdy na Island - poznávací zájezdy - dovolená

Nabídka zájezdů prezentovaná na Island info.cz je zprostředkovaná cestovní agenturou INVIA.CZ, což je největší online prodejce zájezdů v ČR, který nabízí zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří. To platí o pro nabídku dovolená na Islandu - všechny zájezdy jsou od prověřených a stabilních cestovních kanceláří.


Poznávací zájezdy na Island jsou nabízeny samozřejmě hlavně v létě. V nabídce najdete jak zájezdy přímo na Island, tak širší pojetí dovolené formou zájezdu například i na Faerské ostrovy nebo jinam do Skandinávie. Zájezdy můžeme dále rozdělit do dvou skupin podle typu dopravy - letecké, tedy pohodlnější zájezd na Island anebo s jinou formou dopravy, tedy autobusem zpravidla, s využitím trajektu. Spolu s o něco nižší cenou to znamená i řadu zážitků navíc. Nicméně, v poslední době převažují letecké poznávací zájezdy na Island.

Cena a délka zájezdu na Island

První kategorií zájezdu na Island jsou cca 5denní zájezdy, kde poznáte město Reykjavík a případně pár hlavních přírodních atrakcí, tzv. Zlatý Okruh. Většina zájezdů na Island je nabízena cca na 8-10 dní, v takovém případě toho poznáte o něco více. Delší poznávací zájezdy vám zaberou až ke dvěma týdnům, často mohou obsahovat nějaký trek, výlety do neobydlené vysočiny a podobně. Je na vás, co si vyberete.
Pokud jde o cenu dovolené na Islandu, tak komplexní cena zájezdů bývá okolo 20-25 tisíc za kratší variantu, ale můžete se dostat i přes 30 tisíc, pokud je vaše dovolená náročnější.

Jak probíhá rezervace zájezdu na Island

Zájezdy, které zde nabízíme, si na webu největší internetové cestovní agentury INVIA.CZ vyberete a NEZÁVAZNĚ objednáte. Poté budete kontaktování zkušeným prodejním specialistou a ten s vámi vyřídí zbytek - vše můžete vyřídit z pohodlí domova.Zájezdy na Island

Nabídka rozmanitých zájezdů na Island... >>

Ubytování na Islandu

Rezervujte si ubytování na Islandu online, informujte se o speficikách ubytování na Islandu... >>

Letenky na Island

Informace o letenkách na Island & online prodej... >>
 

Diashow turné Island 2015

Island jako „horkou zemi s ledovou tváří“ představuje cestovatel a fotograf Martin Loew.... >>

Pozorování velryb

Whalewatching - jedinečná možnost prohlédnout si velryby a ptactvo je dostupná na více místech ostrova... >>

Pozorování velryb

Whalewatching - jedinečná možnost prohlédnout si velryby a ptactvo je dostupná na více místech ostrova... >>

Islandský kůň

Na toto ve světě proslulé koňské plemeno na Islandu narazíte jednoduše... >>

Letecký výlet do Grónska

Pro náročnější je tu možnost jednodenního výletu až do Grónska... >>
 

UŽITEČNÉ ODKAZY

Webkamery | Počasí

Zájezdy | Letenky

Ubytování | Půjčovny aut


 


Máte-li dotazy ohledně těchto stránek, nebo vás zajíma jakákoli spolupráce, nebo byste se na těchto stránkách rádi podělili se zkušenostmi o Islandu, kontaktujte nás.